CASH מעניקים לכל מי שיש לו זהב ומעוניין למכור אותו שירותים של קניית זהב במזומן

מטבעות זהב למכירה

 המסחר בזהב התרחש במזרח הקרוב הקדום כבר מאז תקופת הברונזה, אך המצאת מטבעות הזהב התרחשה רק זמן רב לאחר מכן - נהוג לייחס את המצאת מטבע הזהב לקרויסוס מלך לידיה במאה ה-6 לפנה"ס.

לאחר המצאת מטבעות הזהב הוא הפך המהירות כאמצעי תשלום מקובל מסיבות רבות: הזהב הוא בר החלפה וניתן לשנע אותו ממקום למקום בקלות רבה והיחס בין ערכו למשקלו הוא גבוה וזאת בהשוואה לסחורות אחרות. צפיפות החומר של הזהב גבוהה יחסית למתכות אחרות (ולכן הוא גם כבד מהן) ולפיכך קשה מאוד לזייף את המטבעות – כאשר שוקלים את המטבע, מיד ניתן להבחין האם הוא מזויף). בנוסף, הזהב הינו מתכת אצילה שאינה מתרכבת עם מתכות אחרות.

 

בגלל שהזהב נחשב למתכת נדירה למדי, היציבות של ערכו נשארת יציבה לאורך כל ההיסטוריה (כלכלנים ממליצים על רכישת מטבעות זהב כחלק אינטגרלי של סל השקעות סולידי). רוב מטבעות הזהב בתקופה ההנוכחית נמכרים לאספנים, או משמשים כבוליונים – מטבעות שערכם הנומינלי הוא משני והם משמשים בעיקר כאפיק להשקעה בזהב.

 

מהם הגורמים הקובעים את ערכו של מטבע זהב?

 

ישנם פרמטרים רבים הקובעים את ערכם של מטבעות זהב:

        נדירות המטבע – כמה מטבעות מהסוג הזה קיימים בעולם

        גיל – באיזה שנה הוטבע המטבע

        מצב – מהו המצב הפיזי של המטבע (נקבע עפ"י סולם שלדון הנע בין 0 ל-70, מטבע שחוק לחלוטין מקבל את הערך 0 ומטבע מושלם מקבל את הציון 70)

        מספר המטבעות שנטבעו במקור – יש חשיבות גדולה למספר המטבעות שהמטבעה ייצרה, ככל שהכמות קטנה יותר כל המטבעות יהיו שווים יותר.

 

חשוב לדעת שדירוג של מטבעות אינו מדע מדויק לחלוטין והוא מתבסס בדרך כלל על הערכה סובייקטיבית של המעריך ותלוי בהכשרתו ובניסיון שצבר במשך השנים. לכן חשוב לפנות למומחים בתחום אשר יוכלו לתת לכם הערכה מפורטת ומדויקת ככל האפשר על מנת שתדעו את הערך האמיתי של המטבעות שברשותכם.


 

מכירת מטבעות זהב במזומן

 

לקוחות רבים פונים אלינו ושואלים האם זאת תקופה טובה למכור מטבעות זהב, התשובה לכך היא מורכבת ותלויה בפרמטרים רבים. חשוב לדעת שמטבעות זהב הם פריטים החביבים מאוד על גנבים, כך שרצוי וכדאי מאוד לשמור אותם בכספת (עדיף לשמור אותם בכספת בבנק). חשוב לדעת שלהשכרת כספת יש עלות של מאות שקלים בשנה, ואם בחרתם לשמור על המטבעות בבית – הדבר עלול לעלות את סכום הביטוח שאתם משלמים. כך שבכל מקרה, כדאי לכם לעשות את החשבון האם זה משתלם לשמור על המטבעות. חברת 'קאש' רוכשת מעריכה את מטבעות הזהב שברשותכם ומשלמת כסף מזומן עבורם.

 

בשנת 2002 נשבר שיא עולמי למכירת מטבע זהב, במכירה פומבית של סותבי'ס נמכר מטבע זהב מסוג "עיט כפול" תמורת 7,590,020 מיליון דולר. הערך הנקוב של המטבע שנטבע בשנת 1933 היה 20 דולר... כיום נותרו מעט מאוד מטבעות מסוג זה בעולם. אולי אתם מברי המזל המחזיקים באחד המטבעות הללו?

 

 

האם כדאי לקנות מטבעות זהב?

 

אם יש ברשותכם כסף להשקעה, אז קניית מטבעות זהב יכולה להיות השקעה לא רעה, ערך הזהב שומר על יציבות ושומר על ערכו. בניגוד להשקעה במניות אשר בשעת משבר עלולות לצנוח, דווקא בעתות משבר ערך מטבעות הזהב עולה בדרך כלל מכיוון שהוא משדר יציבות ובטחון ותמיד ניתן להמירו לכסף מזומן בכל מטבע ובכל מדינה.


 

האם אתם מבצעים הערכה של מטבעות זהב?

 

בהחלט, חברת 'קאש' מבצעת הערכה של המטבעות זהב שברשותכם בחינם! נשמח לבוא אליכם הביתה ולבצע הערכה מדויקת ומקיפה של המטבעות שברשותכם בצורה דיסקרטית ואישית.

 

חברת 'קאש' היא חברה אמריקאית הקיימת הפועלת למעלה משלושה עשורים ומבצעת עסקאות בצורה דיסקרטית בטוחה והוגנת. החברה קונה כסף וזהב במחירים מקסימליים כך שהלקוח מקבל תמיד תמורה מלאה. פגישה והערכה ראשונית נערכת בבית הלקוח ללא כל התחייבות מצידו.

 


אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על קניית מטבעות זהב, או כל אינפורמציה אחרת בנושא, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 052-7392626, לכתוב לנו לכתובת אימייל: kobytwena@gmail.com או צרו קשר כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.


logo בניית אתרים