CASH מעניקים לכל מי שיש לו זהב ומעוניין למכור אותו שירותים של קניית זהב במזומן

מחיר כסף

היסוד כסף מוכר לאדם כבר מתחילת העת העתיקה, והיה אחד משבע המתכות של העת העתיקה שהיו ידועות לבני האדם הפרהיסטוריים. ממצאים ארכיאולוגיים מעידים על כך שידעו להפריד כסף מעופרת כבר לפני למעלה מ-4000 שנים לפנה"ס. לאורך ההיסטוריה שימש כסף כאמצעי תשלום (בצורה של מטבעות או מטילים) וגם שחומר גלם ליצירת תכשיטים וכלים. הכסף נחשב למתכת יקרה מ"דרגה שניה" – הוא זול בהשוואה לזהב אך יקר יחסית לנחושת. בשפות, צרפתית ועברית המילה – כסף, יכולה לשמש גם לצורך אמצעי תשלום וגם כהתייחסות למתכת כחומר גלם.

 

איך קובעים את מחיר הכסף? כמה עולה גרם כסף?

 

מחיר הכסף מונע על ידי ספקולציות והיצע וביקוש, כמו רוב הסחורות. מחיר מתכת כסף הוא תנודתי מאוד בהשוואה לזה של זהב בגלל השוק הקטן יותר, נזילות השוק נמוכה יותר ותנודות חדות בביקוש שלו. מחיר הכסף נקבע בבורסת לונדון ושם נקבע המחיר לאונקיה. באינטרנט קיימים אתרים רבים המספקים את שער הכסף היום לפי שער הדולר או לפי שערי המטבעות האחרים. כמו כן ניתן לעקוב אחר תנודות המחירים היומיות. קשה מאוד לחזות את מחיר אונקיית כסף בעתיד ולכן כדאי לכם להתייעץ עם סוחרי כסף וזהב המבינים ועוסקים בתחום.

 

מהם הפרמטרים של מחיר גרם כסף?

 הפרמטרים העיקריים אשר יקבעו את מחיר כסף לגרם הינם:

 

        משקל - משקל בגרמים של הכסף (ככל שהמשקל יהיה גבוה יותר, כך שווי הפריט יהיה גבוה יותר).

        טוהר - ככל שאחוז המתכת היקרה מתוך המסה הכוללת של הפריט שברשותכם. (למשל, בכסף 800 יש כ-80% כסף טהור, ובנוסף לכך 20 אחוז מתכות נוספות זולות).

        שער הכסף בבורסה – המחיר הזה משתנה באופן תדיר כמעט כל יום, וזאת בהתאם להיצע ולביקוש בשוק העולמי, כאשר קונים או מוכרים כסף יש לבדוק את השער שלו נכון לזמן הנתון באותו רגע.

        שער הדולר – מכיוון ששער הכסף הוא בדולרים יש להמיר את שער הדולר לשער השקל באותו יום.

 

האם יש ערך מיוחד לכלי כסף או כלים מיוחדים?

 בהחלט, לחלק מכלי הכסף (תכשיטים עתיקים, כלי כסף מעוצבים ומיוחדים), יש ערך גבוה יותר מהערך שלהם עפ"י משקל, המומחים שלנו יוכלו לתת לכם הערכה למחיר הכלי הכסף או התכשיטים ולקבוע האם החפצים ברשותכם עשויים להיות מעניינים למכירה ללקוחות המתעניינים בקניית כלי כסף מיוחדים. ככל שהפריט שאתם רוצים למכור הינו מקורי, ייחודי, מעניין ואיכותי יותר כך מחירו יהיה גבוה יותר והתמורה שתקבלו עליו תהיה רבה יותר.

 

איך בודקים את טוהר הכסף?

 כלי כסף ותכשיטי כסף מסומנים ע"י סימון מיוחד המציין את אחוז הכסף שיש בהם, חשוב מאוד לדעת ולהבין מהי רמת הקראט (לדוגמא 500,800,925 ועוד). דברי ותכשיטי כסף עשויים מכסף בסימוןSTERLING 925 עשויים מ92.5% כסף טהור והשאר סגסוגת של מתכות אחרות שעורבבו על מנת להקשות את הכסף שהיא מתכת רכה מדי לעיצוב כלי כסף. כאשר המתכת חתומה בחותמת PLATED הדבר מעיד על כך שהיא רק ציפוי של כסף ללא ערך של ממש למתכת.

 

כסף 925 מחיר

 

זהו כסף 925 הוא הכסף היקר ביותר למעט כסף 100% ועליו תקבלו את המחיר הגבוה ביותר.

 

למי כדאי לפנות אם אני מעוניין למכור כלי כסף או תכשיטי כסף?

 

ההמלצה שלנו היא לפנות לחברה ותיקה ומנוסה בתחום, אשר תעניק לכם יחס אישי ודיסקרטיות מלאה תוך התחייבות למחיר מקסימלי עבור כלי הכסף שלכם.

 

תוך כמה ניתן לקבל הצעת מחיר?

 לאחר פנייתכם, נקבע פגישה ובה נבדוק את כלי הכסף והתכשיטים, נשקול אותם ונוכל לתת לכם הערכת מחיר מיידית. במידה ואתם מרוצים מהצעת המחיר, תוכלו לקבל כסף מזומן לפי הסכום שסוכם.

 

חברת 'קאש' מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי ואישי לכל מי שמעוניין למכור כלי כסף, זהב ותכשיטים.  אצלנו תקבלו כסף מזומן ואת המחיר הטוב ביותר בארץ. אנו מזמינים אתכם להנות מיחס אישי, מקצועי ואדיב ורמת שירות ברמה בינלאומית.

 

חברת 'קאש' היא חברה אמריקאית הקיימת הפועלת למעלה משלושה עשורים ומבצעת עסקאות בצורה דיסקרטית בטוחה והוגנת. החברה קונה כסף וזהב במחירים מקסימליים כך שהלקוח מקבל תמיד תמורה מלאה. פגישה והערכה ראשונית נערכת בבית הלקוח ללא כל התחייבות מצידו.

 

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על קניית כסף במשקל, או כל אינפורמציה אחרת בנושא, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 052-7392626, לכתוב לנו לכתובת אימייל: kobytwena@gmail.com או צרו קשר כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 


logo בניית אתרים