CASH מעניקים לכל מי שיש לו זהב ומעוניין למכור אותו שירותים של קניית זהב במזומן

ניקוי כלי כסף

לכל מי שיש כלי כסף מהודרים או עונד תכשיטי כסף, מכיר את הבעיה השכיחה  של השחרתם. לתכשיטים ולכלי כסף יש נטייה להשחיר במשך הזמן כתוצאה מהחשיפה לאוויר, המתכת המבריקה והאלגנטית מקבלת גוון שחור-אפרפר, לא-אחיד וממש לא אטרקטיבי.

 

מה הסיבה הכימית להשחרת כלי כסף?

 הסיבה להשחרה נעוצה בתגובה כימית, בה אטומי הכסף מגיבים לאטומי הגופרית הנמצאים באוויר, השכבה החיצונית של הכסף, (זו שחשופה לאוויר), מתרכבת עם הגופרית ונוצר חומר חדש  לחלוטין הנקרא כסף גופרתי, שנוסחתו הכימית היא Ag2S, והוא שמעניק לכלי הכסף את המראה השחור והמוזנח.

 

איך לנקות כלי כסף?

 מרבית כלי הכסף והתכשיטים משחירים לאורך הזמן (אלא אם כן כלי הכסף, עברו תהליך ציפוי מיוחד הנקרא רודיום ושומר על כלי הכסף מפני התחמצנות).

 

הדרך הטובה ביותר לשמור על כלי הכסף שלנו ותכשיטי הכסף שלנו היא למנוע את השחרתם מלכתחילה, וזאת ניתן לעשות ע"י צמצום החשיפה שלהם ככל הניתן לאוויר. על מנת למנוע את השחרת הכסף, יש לשמור את תכשיטי הכסף או כלי הכסף בקופסה שאטומה לאוויר. ככל שהחשיפה לאוויר וללחות, תהיה נמוכה יותר, כך נפחית באופן משמעותי את תהליך ההשחרה.

 

ניקוי כלי כסף עם סודה לשתיה - ניקוי כלי כסף נייר כסף

 

ניקוי תכשיטים עם סודה לשתיה ונייר כסף היא השיטה המהירה, הפשוטה והיעילה ביותר, אין צורך בחומרי ניקוי מיוחדים ויקרים.

 

איך מנקים כלי כסף – המצרכים הדרושים:

 

        קערה מספיק עמוקה לטבילת כלי הכסף

        נייר כסף (נייר אלומיניום)

        מים חמימים – המכסים את כלי הכסף לחלוטין.

        סודה לשתייה או אבקת אפייה - כרבע כוס סודה לשתייה או אבקת אפייה לכל ליטר מים.

 

ועכשיו מה עושים?

 מצפים את החלק הפנימי של הקערה בנייר אלומיניום ומניחים בתוכה את כלי הכסף או התכשיטים מכסף אותם אנו רוצים לנקות. מערבבים את הסודה לשתייה או אבקת האפייה עם המים ושופכים לתוך הקערה כך שהנוזל יכסה לחלוטין את כלי הכסף. חשוב שכלי הכסף יהיה במגע עם נייר האלומיניום. מחכים מספר דקות, מוציאים מהקערה ומייבשים היטב. אם כלי הכסף היו שחורים במיוחד יש לחזור על התהליך מספר פעמים.

 

ניקוי תכשיטי כסף בבית באמצעות משחת שיניים

 

אפשר לבצע ניקוי פמוטים מכסף או ניקוי תכשיטי כסף גם באמצעות שיוף שלהם בעזרת חומרים מתאימים. במשחת שיניים יש חומרים פעילים המורידים את השכבה השחורה, יש לצחצח את כלי הכסף ממש כמו שאנו מצחצחים שיניים ובסופו של התהליך כלי הכסף יבריקו כחדשים.

 

האם ניקוי כלי נחושת וכסף פוגם בהם?

 כאשר אנו מנקים כלי כסף שהשחיר, אנחנו פוגעים בהם ועשויים בקלות לסלק גם חלקיקי כסף בתהליך הניקוי, בתהליך הכימי של הניקוי אנו מאבדים את חלקיקי הכסף שהגיבו לגופרית שבאוויר, וייתכן מאוד שגם נאבד חלקיקי כסף טהור כתוצאה של שיוף יתר. אם כלי הכסף רק מצופים בשכבה דקה של כסף, היא עלולה להיהרס לחלוטין בתהליך זה.

 

חידוש כלי כסף

 לסיכום - גם אם אתם שומרים את כלי הכסף שלכם במקום אטום לאוויר, מדי פעם כנראה שתצטרכו לבצע ניקוי כסף, זאת לא פעולה מורכבת ומסובכת, אך יש לבצע אותה מדי פעם על מנת לשמור על המראה והאלגנטי של כלי הכסף. פעולת הניקיון גורמת לאיבוד חלק קטן של הכסף ויש לקחת זאת בחשבון.

 

ייתכן ויש בבעלותכם כלי כסף רבים והם גורמים להשתעבדות בצורך לנקות אותם – אם אתם שוקלים למכור את כלי הכסף, נמסר לבוא עד אליכם ולתת את הצעת המחיר הטובה ביותר שניתן לקבל עבור כלי כסף בישראל.

 

חברת 'קאש' היא חברה אמריקאית הקיימת הפועלת למעלה משלושה עשורים ומבצעת עסקאות בצורה דיסקרטית בטוחה והוגנת. החברה קונה כסף וזהב במחירים מקסימליים כך שהלקוח מקבל תמיד תמורה מלאה. פגישה והערכה ראשונית נערכת בבית הלקוח ללא כל התחייבות מצידו.

 

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על קניית כלי כסף, או כל אינפורמציה אחרת בנושא, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 052-7392626, לכתוב לנו לכתובת אימייל: kobytwena@gmail.com או צרו קשר כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 


logo בניית אתרים