CASH מעניקים לכל מי שיש לו זהב ומעוניין למכור אותו שירותים של קניית זהב במזומן

מחיר זהב

אחת המתכות הראשונות והקדומות ביותר המוכרות כבר מימי קדם היא הזהב. קיימות עדות ארכיאולוגיות רבות לשימוש בתקופות קדומות – לאורך כל ההיסטוריה האנושית הזהב סימל עושר, כוח אצולה ומלוכה. המשך אלפי שנים נחשב הזהב לסחורה האמינה ביותר והיווה כמקור איתן לאנשים החששו משינויים בכלכלה העולמית. אנשים רבים משקיעים בקניית זהב בשל היציבות של המחירים שלו בדרך כלל (בשעות משבר – אינפלציה משתוללת, מלחמה או אסונות טבע, מחיר הזהב עולה בגלל הביקוש ליציבות ואמונה במשהו שאפשר "לראות בעיניים").

 

איך קובעים את מחיר הזהב? מהו מחיר אונקיית זהב?

 שער הזהב נקבע על ידי ספקולציות והיצע וביקוש, כמו רוב הסחורות האחרות בעולם. לצרכים מסחריים, הזהב נשקל לפי אונקיות מסוג טרוי (זאת יחידת מידה מיוחדת למתכות יקרות), משקל של אונקיה אחת שווה 31.1034768 גרם. מחיר הזהב נקבע בבורסות העולם לפי שער הדולר. (לדוגמא – המחיר לאונקיית זהב נכון ל-17.01.2021 הוא 1,821.1 דולר ולפי שער השקל 5,656.98). במרבית הבנקים החשובים בעולם משתמשים בזהב על מנת לקחת ולקבל ערבויות לצורכי אשראי. באינטרנט קיימים אתרים רבים המספקים את מחיר הזהב היום לפי שער הדולר או בהשוואה לשערי המטבעות האחרים. שימו לב ששער הזהב משתנה פעמים רבות במהלך היום לפי ההיצע והביקוש

 

זהב מחיר – איך יודעים כמה הוא שווה?

 בתכשיטים, מודדים את הזהב בקרט, המשקף את מידת הטוהר היחסי של הזהב. קרט היא למעשה מידה המתארת את דרגת הטוהר של סגסוגת זהב או פלטינה. לפי המדד הזה, זהב טהור הוא זהב של 24 קרט.

סוג הזהב בו משתמשים בדרך כלל בתכשיטים הוא 14 קרט ו18 קרט, מטבעות זהב ומטילי זהב עשויים הדרך כלל מ24 קרט. כמעט תמיד קיים סימון על התכשיט או על המטבע המסמן כמה קרט יש בו. ככל שהוא טהור יותר כך מחירו לפי משקל הוא גבוה יותר.

מהם הפרמטרים של מחיר תכשיט זהב?

 

הפרמטרים העיקריים אשר יקבעו את מחיר הזהב הם:

 

        משקל - משקל בגרמים של הזהב (ככל שהמשקל יהיה גבוה יותר, כך שווי הפריט יהיה גבוה יותר). יש לחשב מחיר של גרם אחד של זהב באמצעות חלוקת אונקיה זהב (אונקיה אחת שווה 31.1034768 גרם)

        טוהר - ככל שאחוז המתכת היקרה מתוך המסה הכוללת של הפריט שברשותכם. (אם יש ברשותכם תכשיט 18 קרט הוא יהיה שווה יותר מתכשיט זה שעוצב בזהב 14 קרט).

        שער זהב בבורסה – המחיר הזה משתנה באופן תדיר כמעט כל יום, וזאת בהתאם להיצע ולביקוש בשוק העולמי, כאשר קונים או מוכרים זהב יש לבדוק את השער שלו נכון לזמן הנתון באותו רגע.

        שער הדולר – מכיוון ששער הזהב הוא בדולרים יש להמיר את שער הדולר לשער השקל באותו יום או למטבעות אחרים לפי המדינה בה מתבצע המסחר.

 

האם יש ערך מיוחד לתכשיטי זהב מיוחדים, עתיקים או מעוצבים?

 בהחלט, לחלק מתכשיטי הזהב, יש ערך גבוה בהרבה מהערך שלהם עפ"י המשקל, וזאת כאשר הם עוצבו ע"י מעצב ידוע או חברת תכשיטים מפורסמת. (אם בתכשיט משובצות אבנים יקרות – מחיר התכשיט יכול להיות יקר בהרבה), המומחים שלנו יוכלו לתת לכם הערכה לתכשיטים שלכם ולקבוע האם הם עשויים להיות מעניינים למכירה ללקוחות המתעניינים בקניית תכשיטי זהב ייחודיים. ככל שהפריט שאתם רוצים למכור הינו מקורי, ייחודי, מעניין ואיכותי יותר כך מחירו יהיה גבוה יותר והתמורה שתקבלו עליו תהיה טובה יותר.

 

למי כדאי לפנות אם אנו מעוניינים למכור מטבעות או תכשיטי זהב?

 חשוב מאוד לפנות לחברה ותיקה ומנוסה בתחום של קניית ומכירת זהב, אשר תעניק לכם יחס אישי ודיסקרטיות מלאה תוך התחייבות למחיר הוגן ומקסימלי עבור התכשיטים שלכם. אצלנו תקבלו כסף מזומן ואת המחיר הטוב ביותר בארץ. אנו מזמינים אתכם להנות מיחס אישי, מקצועי ואדיב ורמת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

 

חברת 'קאש' היא חברה אמריקאית הקיימת הפועלת למעלה משלושה עשורים ומבצעת עסקאות בצורה דיסקרטית בטוחה והוגנת. החברה קונה כסף וזהב במחירים מקסימליים כך שהלקוח מקבל תמיד תמורה מלאה. פגישה והערכה ראשונית נערכת בבית הלקוח ללא כל התחייבות מצידו.

 

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על אונקיה זהב מחיר, או כל אינפורמציה אחרת בנושא, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 052-7392626, לכתוב לנו לכתובת אימייל: kobytwena@gmail.com או צרו קשר כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.


logo בניית אתרים