CASH מעניקים לכל מי שיש לו זהב ומעוניין למכור אותו שירותים של קניית זהב במזומן

חידוש תכשיטים

הזהב משמש כחומר גלם במשך אלפי שנים בגלל התכונות המיוחדות שלו שהופכות אותן ליוצא דופן ולכן גם ליקר יותר מרוב המתכות. לזה יש משקל סגולי גבוה מאוד (19.32 גרם לסמ"ק), וזאת אחת הסיבות שכבר בימי קדם היה קל לזהות זהב מזויף (כאשר מערבבים את הזהב עם מתכות זולות וקלות יותר – השינויים במשקל ניכרים באופן מיידי). בנוסף, קשה מאוד ליצור תרכובות של זהב ומתכות אחרות בגלל הרכבו המיוחד. הזהב אינו מתחמצן (מחליד) לעולם ונשאר מבריק ונוצץ כמעט בכל מצב.

 

הזהב הוא חומר רך (בסרטים תמיד רואים את הגיבור נותן ביס במטבע זהב על מנת לבדוק האם הוא עשוי מזהב) ולכן קל מאוד לעבדו וליצור ממנו תכשיטים וחפצי נוי. כושר הריקוע של הזהב הוא הטוב ביותר מבין כל המתכות ואם מרקעים גרם אחד של זהב הוא יכול להימתח למרחק הבלתי נתפס של 66 קילומטרים!

 

הצירוף של כל התכונות הללו הקנו לו במשך אלפי שנים, מעמד ייחודי וסמל סטטוס. תכשיטי זהב נפוצים בכל התרבויות ברחבי כדור הארץ (באירופה, אסיה, אפריקה, אמריקה ואוסטרליה) ובכל מקום הוא משמש כסחורה האמינה ביותר למסחר ומחירו נשאר יציב במשך שנים רבות.

 

איך אפשר לדעת האם התכשיט שלי הוא מזהב אמיתי ומה שוויו?

 כאשר תכשיטי זהב משחירים, יש עליהם כתמים או קורוזיה, סביר להניח שמדובר בזהב באיכות לא טובה
(פחות מ14 קראט). כמעט תמיד קיים סימון על התכשיטים או על מטבעות זהב המסמן כמה קרט יש בו. ככל שהוא טהור יותר (המקסימום זה 24 קרט) כך מחירו לפי משקל הוא גבוה יותר. מרבית תכשיטי הזהב עשויים מ14 או 18 קרט. את המחיר של התכשיט קובעים לפי משקלו (בגרמים) ואיכות הזהב שלו – את הנתונים הללו משקללים עם שער הזהב היומי בבורסות העולם.

 

איך מנקים תכשיטי זהב?

מכיוון שתכשיטי זהב אינם מחלידים ניתן לנקותם באמצעות מים חמימים ומעט סבון, אין צורך להשתמש בחומרי ניקוי אגרסיביים כמו אקונומיקה. חשוב לבצע את הניקוי בעדינות במיוחד כאשר בתכשיט משובצות אבנים יקרות (הניקוי עלול לפגוע בשיבות של האבנים לערער את יציבותן ולגרום לנפילתן).

 

האם כדאי לבצע חידוש תכשיטי זהב?

 חידוש תכשיטים, כולל ליטוש מחדש של הזהב שעלול להוריד חלק מהשכבה החיצונית, לפגוע בתכשיט או באבנים היקרות המשובצות בו ולכן החידוש חייב להתבצע אצל צורף מנוסה ומיומן שיידע לטפל בתכשיט בצורה הטובה ביותר.

יש לי טבעות ישנות מזהב האם כדאי לחדש אותן או עדיף למכור אותן?

 אם יש לכם טבעות עם ערך סנטימנטלי רב או שהעיצוב שלהן ייחודי, או מעוניינים לבדוק, חידוש טבעת נישואין מומלץ לבדוק אצל צורף מהי העלות של החידוש שלהן, אך אם העיצוב של הטבעות מיושן בעינכם, והן סתם "יושבות" במגירה או בכספת, ההמלצה שלנו היא לשקול את מכירתן. אצלנו תקבלו את המחיר הגבוה ביותר בשוק עבור תכשיטי זהב (לפי משקלם ואיכות הזהב), השירות שלנו מהיר מאוד  ותוכלו לקבל כסף מזומן עבור התכשיטים, אנו מזמינים אתכם להנות מיחס מקצועי, אישי, ואדיב ורמת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

 

חברת 'קאש' היא חברה אמריקאית הקיימת הפועלת למעלה משלושה עשורים ומבצעת עסקאות בצורה דיסקרטית בטוחה והוגנת. החברה קונה כסף וזהב במחירים מקסימליים כך שהלקוח מקבל תמיד תמורה מלאה. פגישה והערכה ראשונית נערכת בבית הלקוח ללא כל התחייבות מצידו.

 

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על קניית תכשיטי זהב או כסף, או כל אינפורמציה אחרת בנושא, אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 052-7392626, לכתוב לנו לכתובת אימייל: kobytwena@gmail.com או צרו קשר כאן ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.


logo בניית אתרים