CASH מעניקים לכל מי שיש לו זהב ומעוניין למכור אותו שירותים של קניית זהב במזומן

אצלנו המחירים הטובים ביותר!

קניית זהב, קניית כסף, קניית יהלומים ואבני חן

קניית  זהב
הערכה מיידית של שווי לתשלום מיידי, להתכה או לשימוש חוזר במידת הצורך במיכשור XRF להערכה מדוייקת של תוכן הזהב.
התשלום יכול להתבצע בש"ח 4cash או בכל מטבע.
משום שחברתינו מתמחה בהמרות מטבע אין קומיסיון no commision.

תכשיטי זהב מיוחדים יקבלו יותר מערך הזהב.

כמה כסף תקבלו על הזהב שלכם?
בפגישה ללא התחייבות תקבלו מחיר במקום, ניתן להגיע לביתכם ללא התחייבות.


אנחנו מעניקים שירות מקצועי ואישי לכל מי שיש זהב וכסף ומעוניין למכור אותו במזומן ובדיסקרטיות. למה למכור זהב ישן? כי תקבלו כסף מזומן!!
כמה כסף תקבלו על הזהב שלכם?
את המחיר הכי טוב בארץ! אנו מזמינים אתכם להיחשף לאוסף של תכשיטים מעוצבים, צורפות מכסף וזהב ברמת איכות וגימור יוקרתית ואיכותית וליהנות מיחס אישי, מקצועי ואדיב

 #ההערכה תעשה ללא התחייבות בבית הלקוח לאחר שיחת וידיאו אנונימית ראשונית. #התשלום במזומן או בהעברה לחשבון. #אנחנו נעריך את הזהב שברשותם שבדרך כלל חסר שימוש ואת איכות הקרט במתכת .#אנחנו קונים תכשיטים ,שיניים,תותבות או כל דבר בעל תכולת זהב.

זה הזמן לעשות סדר במגירת התכשיטים הישנים שקיבלתם מסבתא בירושה, ובמקום להניח להם לצבור אבק ולתפוס מקום במגירה, ניתן לעשות בהם שימוש בעל ערך רב. אז אם יש ברשותכם שרשראות זהב, צמידי זהב, מטבעות זהב, שעוני יוקרה, מדליות ולמעשה כל פריט העשוי מזהב, ניתן לבצע מכירת זהב ולקבל תשלום עבורו. 

לאורך השנים ערך הזהב עולה במקביל לערך המטבעות השונים שהולך ויורד, זאת עקב העובדה כי רבים חוששים לבצע השקעה במטבע שעלול להפסיד מערכו בפתאומיות. משום כך, הזהב הוכח כהשקעה משתלמת ואידיאלית בשל אמינותו. במידה ואתם מחפשים זהב לקנייה, בקאש מזמינים אתכם להיחשף אל אוסף תכשיטים מעוצבים, צורפות מכסף וזהב ברמת איכות וגימור יוקרתית ואיכותית וליהנות מיחס אישי, מקצועי ואדיב. כמו כן, קניית זהב מתבצעת בשערי קנייה גבוהים, אפילו אם יהיו תנודות במשק, הזהב ישמור על ערכו הגבוה. בשל כך, במידה והחלטתם לקנות זהב בישראל, מומלץ להיעזר בסיוע וייעוץ מקצועי, לבחון איפה קונים זהב ולבחור מקום מנוסה ואמין אשר דרכו תוכלו לבצע השקעה עם קניית זהב טהור ולשמור אותו עד היום בו תצטרכו כסף או שפשוט תחליטו שהוא בשיא המשתלם ביותר עבורכם. 

קניית זהב בישראל הפכה לזמינה, יותר ויותר, עבור ציבור המשקיעים הרחב. לא רק אנשים פרטיים, אלא גם בנקים ובתי השקעות מחפשים איפה אפשר לקנות זהב. יתר על כן, ישנן מדינות רבות המעודדות את הציבור לבצע קניה. זהב שומר על ערך יציב ומהווה ביטחון כלכלי משמעותי, היום יותר מתמיד, בתקופה של חוסר וודאות כלכלית זו. על כן, המדינות הללו מעניקות הקלות ברכישה ואינן מטילות מע"מ.

המטרה הנמצאת בבסיס רכישת זהב בישראל היא שמדובר בהשקעה אטרקטיבית, שכן מרבית האנשים מחפשים אחר השקעות בטוחות. במידה ואתם מתעניינים איפה לקנות זהב, התשובה היא בחברות שמתמחות בתחום בלבד. יתר על כן, יש יתרון לא קטן ברכישת זהב מחברה המתמקצעת בנושא, כיוון שהיא עשויה להיות גמישה מבחינת מחירים ועמלות ולהציע עבורכם מגוון אופציות לתשלום ושירותי אחסון. מומלץ לעקוב אחר תנודות השוק על אף שאינן משמעותיות. זאת ועוד, עליך לדעת כי בתור קונה זהב, המחיר הוא בדולר מכיוון שהזהב נסחר לרוב בשווקים בינלאומיים. 

ישנן מגוון אפשרויות לרכישת זהב עבור ציבור המשקיעים הרחב, כאשר אחת מהן היא רכישת מטבעות זהב. כמו כן, ישנה אפשרות של רכישת מטילי זהב וראונדים. הללו מונפקים על ידי בנקים מרכזיים תחת כללי רגולציה ופיקוח מחמירים, הנדרשים לעמוד בתקן איכות והאמינות הבינלאומי. בנוסף, רכישת תכשיטי זהב שזו למעשה השיטה המקובלת לשימור הון משפחתי. זאת ועוד, ניתן לרכוש ניירות הערך הצמודים למחירה של מתכת יקרה. אחד הטיפים עבור המשקיע המתחיל הוא להתחיל מרכישת מטבעות ומטילים במשקל נמוך ולאט לאט לצבור ידע וביטחון בשוק. כאמור, יש חשיבות מרבית לרכישת מתכות יקרות מגורם אמין בלבד, אחרת אפשר להיתקל בזיופים כאלה ואחרים. ואף לוודא כי ביום מן הימים, במידה ותרצה לממש את השקעתך, המוכר ירכוש את הזהב בחזרה. על כן, יש לדאוג לביטוח ולאחסנה בטוחה בכספת תקנית. זאת ועוד, יש לזכור כי בכל הנוגע להשקעה במתכות יקרות, ככל שהמטיל גדול יותר, כך תוספת עלות הפקת המוצר (הפרמיה) נמוכה יותר.

 אז כמה כסף תקבלו על מכירת זהב ישן? ניתן לקיים תחילה שיחת וידאו אנונימית ראשונית ולאחר מכן, פגישה בבית הלקוח עם שירות מקצועי ואישי ללא כל התחייבות לביצוע מכירה ולקבל הצעת מחיר מידית. יתר על כן, למעוניינים בפגישה דיסקרטית, ניתן לבצע זאת בקלות. כאן תקבלו את המחיר הטוב ביותר בארץ. כך תוכלו לקבל תמורה עבור הזהב שנמצא ברשותכם ללא שימוש, שווי הזהב נגזר משער הזהב בבורסה, מהמשקל ומסוג הקראט. קאש קונים זהב שבור, רסיסי זהב, תכשיטים, שיניים תותבות, מדליות וכל פריט בעל תכולת זהב. 

תוכלו לקבל הערכה מידית של שווי פריט הזהב ואיכות הקראט שברשותכם, בין אם הוא מיועד להתכה ובין אם לשימוש חוזר. במידת הצורך יש אפשרות לבצע הערכה מדויקת של תוכן הזהב באמצעות מיכשור מיוחד, הנקרא XRF. כאן בקאש, התשלום שתקבלו עבור הזהב יכול להתבצע בשקלים או בכל מטבע אחר בו תבחרו. חברה זו מתמחה בהמרות מטבע, על כן, ההמרה תתבצע ללא עמלה. חשוב לציין כי תכשיטי זהב מיוחדים יקבלו ערך גבוה יותר מערך הזהב. 

כאמור, בקאש מבצעים קניית זהב בתהליך פשוט בו המומחה יעריך את שווי הזהב שברשותך במספר שלבים, כאשר השלב הראשון הוא מיון הזהב, כל קבוצה תקבל הערכת מחיר על פי השימוש שלה. זאת עקב העובדה כי זהב ישן עובר להליך התכה על מנת ליצור תכשיטים חדשים, בעוד שתכשיטים ישנים במצב טוב, עוברים חידוש ונמכרים מחדש. השלב הבא הוא בדיקת מומחה של מידת טוהר הזהב, עושים זאת על ידי כלים שונים. לאחר מכן כל מה שנותר הוא לקבוע את שווי הזהב. התהליך יסתיים כאשר תקבלו כסף במזומן עבור הפריטים שלכם. אז אם יש לכם תכשיטי זהב, ניתן למכור אותם במקום לקחת הלוואה, מכיוון שכאן בקאש תקבלו את התמורה הגבוהה ביותר. צרו עמנו בוואטסאפ 052-739-2626 או במייל kobytwena@gmail.com

 


logo בניית אתרים