CASH מעניקים לכל מי שיש לו זהב ומעוניין למכור אותו שירותים של קניית זהב במזומן

אצלנו המחירים הטובים ביותר!
קניית זהב, קניית כסף, קניית יהלומים ואבני חן

קניית  כסף
הרבה דברי כסף אפילו באיכות גבוהה משחירים ואינם ניתנים לשימוש ללא ניקוי, שישחירו שוב לשימוש הבא. אנחנו נעריך במדוייק את מחיר המתכת וכך נוכל לשלם לך את המקסימום. אנחנו קונים כלי כסף ישנים כגון מגשים, סכום, חנוכיות, פמוטים, תכשיטים, תשמישי קדושה וכו.. אנחנו המרכז הארצי לתיקון חידוש וציפוי כלי כסף, נחושת וזהב, מומחים בתיקוני תכשיטי זהב וכסף, שיבוץ מקצועי ליהלומים, ליטוש מקצועי לשעוני זהב, אנחנו קונים כסף, תכשיטים כלי כסף מטבעות, סכו"ם, אנחנו קונים זהב, תכשיטים, תכשיטים שבורים, מטבעות, שיני זהב, שרשראות, צמידים בכל משקל.
הערכה מיידית של השווי לתשלום איבחון מדוייק של תכולת הכסף, מיידית שווי לתשלום מיידי, להתכה או לשימוש חוזר במיד הצורך במיכשור XRF להערה מדוייקת של תוכן הכסף.
התשלום יכול להתבצע בש"ח 4cash או בכל מטבע. משום שחברתנו מתמחה בהמרות מטבע אין קומיסיון no commision.
תכשיטי כסף מיוחדים וכלי כסף יקבלו יותר מערך המתכת ישופצו טיחודשו למכירה.

כמה כסף תקבלו על הזהב שלכם?
בפגישה ללא התחייבות תקבלו מחיר במקום, ניתן להגיע לביתכם ללא התחייבות.


אנחנו מעניקים שירות מקצועי ואישי לכל מי שיש זהב וכסף ומעוניין למכור אותו במזומן ובדיסקרטיות.למה למכור זהב ישן? כי תקבלו כסף מזומן!!
כמה כסף תקבלו על הזהב שלכם?
את המחיר הכי טוב בארץ!אנו מזמינים אתכם להיחשף לאוסף של תכשיטים מעוצבים, צורפות מכסף וזהב ברמת איכות וגימור יוקרתית ואיכותית וליהנות מיחס אישי, מקצועי ואדיב
 
#ההערכה תעשה ללא התחייבות בבית הלקוח לאחר שיחת וידיאו אנונימית ראשונית. 
#התשלום במזומן או בהעברה לחשבון. #אנחנו נעריך את הזהב שברשותם שבדרך כלל חסר שימוש ואת איכות הקרט במתכת .#אנחנו קונים תכשיטים ,שיניים,תותבות או כל דבר בעל תכולת זהב.

בעבר אנשים היו נוהגים לעשות שימוש בפריטי כסף בביתם, ולהציגם לראווה לכל אורח ואורחת. אולם, בעידן של היום, הדברים השתנו, ואנשים אשר בבעלותם כלי כסף, אוספים ואורזים את הפריטים וממקמים אותם אי שם צמודים לדופן האחורית של הארון. כמו כן, אם יש ברשותכם כלי כסף שקיבלתם במתנה או בירושה, עבורכם הם עשויים להיות חסרי משמעות, אך עבור אחרים יכולים להיות בעלי ערך. כדאי לדעת כי קיימת אלטרנטיבה משתלמת עבורכם, תוכלו לבצע מכירת כלי כסף לחברה מקצועית, לגלות שהם יקרי ערך ולהרוויח בעדם סכום מכובד. לכן מומלץ למצוא קונה כלי כסף מאשר להותיר אותם ללא כל שימוש. הגיע הזמן לעשות סדר בפריטים המיותרים ולאפשר לעצמכם את הרווחה הכלכלית שאתם כל כך כמהים לה.

מתכת הכסף נחשבת מזה שנים רבות כמתכת השימושית ביותר, נמצאת בתכשיטים, שעונים, כלי מטבח, באלקטרוניקה וכמובן- מטבעות שווי ערך. אמנם דברי כסף רבים, גם אלה שבאיכות גבוהה משחירים ואינם ניתנים לשימוש ללא ניקוי, ישחירו שוב בשימוש הבא- יתרון המשמעותי של מתכת הכסף הוא שאינה מחלידה והמראה שלה נותר מבריק ויוקרתי. ניתן להחזיר לה את הניצוץ על ידי ניקוי פשוט, גם כשמדובר על כלי כסף בני מאות ואלפי שנים. בשל כך, קניית כלי כסף הולכת ונהיית מבוקשת יותר ויותר. אז אם אתם שואלים את עצמכם איך מוכרים כלי כסף, אז תחילה חשוב לבדוק את אמינות האדם שעומד מולכם. מומלץ לתקשר עם חברות הפועלות בתחום קניית כסף שנים רבות, המבינות את ייחודיות הפריטים מבחינת ערך היסטורי, אומנות וכספי. 

זאת ועוד, לא מעט חברות מעוניינות בקניית כלי כסף, עקב העובדה כי הפריטים הללו בעלי ייחודיות שאין כמותה ועשויים להיות בעלי ערך רב. כאמור, מתכת הכסף אינה מחלידה לעולם, ערך הפריטים נמצא בעליה, כך שתמיד תוכלו לפנות אל חברה מסוימת במטרה למכור את כלי הכסף הישנים שלכם. אנו ממליצים לבצע התקשרות עם חברה אמינה ומקצועית, אשר תעניק לכם הצעת מחיר שתשקף את השווי האמיתי של הכלים שברשותכם. כאן בקאש יש את הידע והציוד המתאים המאפשר להעריך באופן מדויק את כל הכסף באופן ההוגן ביותר כלפי הלקוח. קאש שואפים להעניק לכלל הלקוחות שירות ללא פשרות עם המחירים האטרקטיביים ביותר בישראל עבור כלי כסף ישנים. 

כאשר מבצעים מכירת כלי כסף ישנים, יש להעריך את שווים הנקבע באמצעות היצע וביקוש בינלאומיים. יש לומר כי מי שמעוניין לבצע מכירת כסף, יכול להסיר דאגה מליבו מכיוון שערך הכסף נמצא בעלייה מתמדת לאורך שנים רבות. לכן, ראשית עליכם לבדוק מי קונה כלי כסף, לאחר מכן יש לוודא כי הצעת המחיר שתקבלו צריכה לכלול את משקל פריט הכסף, טוהר הכסף ושער הכסף העולמי. לעיתים, תקבלו מעל מחיר זה מכיוון שיש חברות שיוסיפו פקטורים נוספים להצעת המחיר, כגון, ערך היסטורי של כלי הכסף, האם זה פריט מוזיאוני או של אספנים, איכותו, מצבו הפיזי, המותג שלו וכן הלאה. ככל שהפריט שברשותכם יהיה ישן יותר, כך הביקוש עבורו יעלה.

תוכלו לקבל הערכה מידית של שווי פירטי הזהב שברשותכם, בין אם הוא מיועד להתכה ובין אם לשימוש חוזר. במידת הצורך יש אפשרות לבצע הערכה מדויקת של תוכן הזהב באמצעות מיכשור מיוחד, הנקרא XRF. כאן בקאש, התשלום שתקבלו עבור הזהב יכול להתבצע בשקלים או בכל מטבע אחר בו תבחרו. חברה זו מתמחה בהמרות מטבע, על כן, ההמרה תתבצע ללא עמלה. חשוב לציין כי תכשיטי כסף מיוחדים יקבלו ערך גבוה יותר מערך המתכת, ישופצו ויחודשו למכירה. 

אז כמה כסף תקבלו על מכירת כלי כסף ישנים? ניתן שיחת וידאו אנונימית, ולאחר מכן לקיים פגישה ללא כל התחייבות לביצוע מכירה בבית הלקוח, על מנת להעריך את שווי פריטי הזהב ואיכות הקראט ולקבל הצעת מחיר מידית. כמו כן, בקאש תקבלו שירות מקצועי ואישי לכל המעוניין במכירת זהב וכסף, ותשלום במזומן או בהעברה לחשבונכם בתהליך פשוט. יתר על כן, למעוניינים בפגישה דיסקרטית, ניתן לבצע זאת בקלות. כאן תוכלו לקבל את המחיר הטוב ביותר בארץ.

בכל הנוגע לתחום של קניית כלי כסף ישנים, ניתן לפנות אל חברת קאש, המתמחה בכך, אשר תדע להעריך במדויק את שווי הפריטים שלכם ולהעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית והוגנת עבור כלי כסף ישנים ולשלם לכם את המקסימום. קאש קונה כלים כגון מגשים, סכום, חנוכיות, פמוטים, תכשיטים, תשמישי קדושה וכן הלאה. כמו כן, חברה זו משמשת בתור המרכז הארצי לתיקון חידוש וציפוי כלי כסף, נחושת וזהב, מומחים בתיקוני תכשיטי זהב וכסף, שיבוץ מקצועי ליהלומים, ליטוש מקצועי לשעוני זהב. יתר על כן, עוסקת גם בקניית זהב, תכשיטים, תכשיטים שבורים, מטבעות, שיני זהב, שרשראות, צמידים בכל משקל. 

צרו עמנו קשר בוואטסאפ 052-739-2626 או במייל kobytwena@gmail.com.


logo בניית אתרים