CASH מעניקים לכל מי שיש לו זהב ומעוניין למכור אותו שירותים של קניית זהב במזומן

מכירת אונקיות זהב

מגוון סחורות הנמכרות נמדדות באופנים שונים. לדוגמא, חפצים כגון שולחן וספה מודדים ביחידות, את הנוזלים שאנו קונים מודדים בליטרים, את הירקות מודדים על פי גרמים וכן הלאה. כמו כן, זהב ניתן למדוד ביחידה הנקראת אונקיה. זהב למכירה נמדד על פי יחידת מידה עתיקה זו, המאפשרת מכירת אונקיות זהב באופן מסודר ומשמשת בהצגת השער היומי של הזהב. בשל כך, שכיחה בקרב הסוחרים בכמויות גדולות של זהב. לא מעט אנשים מתבלבלים בין המושגים אונקיה וקראט. ההבדל הוא שקראט מבטא את אחוז הזהב הטהור המצוי בפריט מסוים, שהוא נתון אחר. על כן, כאשר מעוניינים להעריך את שווי מוצר מסוים המכיל זהב, יש להתייחס למשקלו, אחוז הזהב הטהור ושער הזהב היומי. 

אונקיית זהב= משקל של 31.1 גרם, נקראת גם טרוי. מושג זה נובע כאמור, משימושים רבים שהיו עושים ביחידת משקל זו בעבר הרחוק, כיום עדיין משמש כאשר מעוניינים בשקילת מתכות יקרות. אז אם ברצונכם לדעת את השווי של גרם זהב, חלקו את שער הזהב היומי הנקבע בבורסה, ב31.1. אם אתם מעוניינים לבצע קניית אונקיית זהב, דעו על אף שמחירה של אונקיה מתעדכן בהתאם למצב הכלכלה העולמית, היא נחשבת לנכס יציב. בשל כך, מומלץ לבצע השקעה עם אונקיית זהב, קניה להשקעה סולידית לאורך זמן, אשר ניתן לעשות בה שימוש ככלי לשימור הון היעמוד במבחן המציאות של זמנים קשים, כגון, משברים כלכליים, תקופות מיתון וכן הלאה. 

כמו כן, כלי זה אינו כלי פיננסי בלבד, אלא, ערך הזהב בא לידי ביטוי גם בזכות תכונותיו הכימיות כמתכת יקרה, כלומר זהב אינו יכול להיכלות, להחליד או לאבד מערכו. זאת ועוד, מחירי הזהב עלו בהתמדה לאורך השנים על האף האינפלציה בשווקים. אמנם ערך המטבע ירד, אך מחיר הזהב המשיך לעלות. דבר אשר מהווה הוכחה נוספת ליציבות ארוכת טווח. בשל כך, עלה הביקוש והרבה אנשים החלו להתעניין איפה קונים אונקיית זהב, דבר המשפיע באופן ישיר על עליית המחיר. במידה ויש לכם זהב למכירה או שאתם מעוניינים למצוא אונקיית זהב לקנייה, כאמור דעו כי האונקיות מגיעות במשקל סטנדרטי של 31.1 גרם, בנוסף, יש לכם את האפשרות לקנות מטילי זהב. למעוניינים לרכוש בכמויות קטנות, ניתן לקנות זהב מפורק לפי גרם. כאמור, אונקיות זהב מתבססות על היצע וביקוש ובניגוד לסחורות אחרות, כמעט כל הזהב שאי פעם נכרה זמין ונגיש ולמשתמש. זהב הוא למעשה סחורה שתוקפה לא פג. כפי שצוין, אונקיית זהב למכירה לא מאבדת מערכה, ובניגוד למניות, אגרות חוב וכדומה, בזהב אין סיכונים של צד שלישי. לכן, כאשר מעוניינים להשקיע כסף, משקיעים רבים יודעים כי תחום אונקיות זהב הוא בחירה חכמה מאשר השקעה בתחומים אחרים. 

אז נכון, ישנן מגוון אפשרויות להשקעה כלכלית וככל הנראה במרבית הבתים אין אונקיית זהב הממתינה לשימוש, אולם, לעיתים מקבלים ירושות של רכוש וממון לא צפויים. במידה ואכן יש ברשותכם אונקיות זהב במצבים שונים, מומלץ לכם לפנות אל מומחים, על מנת לקבל את המענה האולטימטיבי עבורכם. זאת ועוד, גם אם קיימים ברשותכם מטילי זהב או אונקיות זהב במצב פגום, אל תטעו לחשוב כי הם מאבדים את ערכם במצב זה. קורה כי פריטי זהב, כגון מטבעות זהב, תכשיטי זהב וכן הלאה עשויים לעבור התיישנות טבעית ולקבל נזקים של גורמים סביבתיים. אמנם מכירתם עשויה להוות אתגר, אולם, ברגע שעוסקים במכירה אל מול מומחים בתחום, הללו ימסרו להתכה. בשל כך, מחירם של מטילי הזהב עלול לרדת אך, הם עדיין בעלי שווי לא מבוטל. 

זאת ועוד, מטבעות הזהב הם המטבע היחיד אשר ערכו נשמר, ואף עולה במהלך השנים. זאת בניגוד למטבעות הפיאט והדולר האמריקאי אשר מתחלשים כמטבע רזרבה עולמי והביקוש עבורם הולך ומתמעט. על כן, שווים עשוי להגיע לאפסי, בפרט לאחר פריצת מגיפת הקורונה. כמו כן, כפי שניתן לראות לאורך ההיסטוריה, ערך הזהב עולה בהתמדה, זאת במקביל לשחיקה של מטבעות אחרים. מאז המצאת המטבע נעשה שימוש רב בזהב ליצירת מטבעות עקב העובדה כי ערכו בעידן המודרני הוא גבוה ביחס למשקלו, כאשר מטבעות הזהב מיועדים להימכר לאספנים או להיות מקור השקעה. בנוסף, ניתן לחלק זהב ליחידות קטנות בלי להוריד מערכו. אם קיבלתם מתנה או ירושה של מטבעות זהב, ואתם מעוניינים להעריך את שווים, דעו כי ישנם מגוון סוגים של מטבעות זהב, כאשר הנפוצים ביותר הינם מטבעות זהב מסוג סוברין. ישנם מטבעות אשר להם חיקויים וזיופים רבים, בשל כך, במידה ואתם מעוניינים לקנות מטבעות זהב למטרת אספנות או מטרות השקעה, מומלץ לנקוט משנה זהירות.

אז אם אתם עדיין בעניין של קניית אונקיית זהב ושואלים את עצמכם- איפה אפשר לקנות אונקיית זהב? התשובה היא כאן אצלנו בקאש. בואו להשקיע את כספכם בדרך הבטוחה והמניבה ביותר, באונקיית זהב שהיא סחורה בינלאומית שלעולם לא מאבדת מערכה. כמו כן, אם אתם מחזיקים במטילי זהב או אונקיות זהב פגומים וישנים, אצלנו ממתינים לכם צוות מומחים מנוסים שידעו לתת לכם את המחיר המשתלם ביותר בהתאם לזהב שברשותכם. צרו עמנו קשר בוואטסאפ 052-739-2626  או במייל kobytwena@gmail.com

 


logo בניית אתרים